Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Navitel świętuje sprzedaż 2 milionów urządzeń w państwach Europy Środkowo-Wschodniej, firma zachowuje stabilną pozycję i pozostaje wśród liderów najchętniej kupowanych urządzeń w swojej kategorii.

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej informuje o sprzedaży 2 milionów urządzeń w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Na przestrzeni ubiegłych 12 miesięcy znalazło się na pokładach aut kierowców kolejne pół miliona produktów producenta. Analizując sprzedaż w ostatnich latach, Navitel zachowuje stabilną pozycję i pozostaje wśród liderów najchętniej kupowanych urządzeń w swojej kategorii.

 

„Pandemia. Z pewnością wszyscy znamy to słowo i słyszymy je codziennie już od ponad roku. Nie kojarzy się ono z niczym dobrym, a raczej z zakażeniami, kwarantanną, lockdownem, upadkami biznesów w wielu branżach… Firma Navitel oczywiście również odczuła skutki panującej sytuacji. Konieczne było wdrożenie działań mających na celu dostosowanie się do wymogów, starając się jednocześnie zachować sprzedaż na jak najlepszym poziomie.” – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

 

Czy nam się to udało? Myślę, że liczby mówią same za siebie. W kwietniu 2021 roku odnotowaliśmy, że nasze urządzenia sprzedały się w liczbie dwóch milionów sztuk. Biorąc pod uwagę trudną sytuację na rynku, brak komponentów, ciągle panujące obostrzenia – Navitel poradził sobie na 5+. Czy mogłoby być lepiej? Oczywiście, że tak. Cały czas pracujemy nad nowymi projektami, planujemy wprowadzenie produktów na kolejne rynki i mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli zaprezentować efekty naszych działań” – dodaje CEO NAVITEL Europe.

 

 

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-lenovo-ep-11/

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE